Oferta dla klienta indywidualnego

Jako pionier, na rynku finansowym w Polsce wprowadzamy usługę AUDYTU FINANSOWEGO DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH. Jest to oferta odpowiadająca na potrzeby naszych klientów.  Podobnie jak finanse firmowe, finanse osób fizycznych powinny być sprawdzane okresowo, aby mieć pewność, że korzystamy z najlepszych dostępnych produktów finansowych. Wielu z nas posiada kredyty/lokaty/ubezpieczenia/pożyczki pozabankowe. Często się zdarza, że klienci nie porównują wykupionych usług z obecnie dostępną ofertą na rynku. To przywiązanie do jednego doradcy często wykorzystują banki, i towarzystwa ubezpieczeniowe. Warto pamiętać, że polityka cenowa instytucji finansowych ciągle się zmienia. Może się zdarzyć, że inna instytucja finansowa (lub nawet ta sama) ma nowe, bardziej korzystne propozycje dla swoich klientów. Podczas spotkania dowiecie się Państwo czy posiadane przez Państwa produkty finansowe można zmienić na lepsze, bardziej korzystne dla Państwa  portfela.

Jeśli szukacie Państwo kredytu gotówkowego/hipotecznego/konsolidacyjnego to zapraszamy na spotkanie. Oprócz formalności związanych z kredytem, podpowiemy co zrobić, aby w przyszłości płacili Państwo niższe raty. Opowiemy również o Państwa prawach, które posiadacie jako klient danej instytucji finansowej. Jesteśmy praktykami, cenimy Państwa czas, działamy szybko i skutecznie. Dbamy o to, aby nasi klienci posiadali aktualne informacje dotyczące tego, na jakim etapie jest ich wniosek kredytowy złożony w danym banku.

Dla Naszych klientów wprowadziliśmy również usługę zamówień specjalnych. Skorzystajcie Państwo z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Jeśli macie Państwo problem z płynnością finansową i szukacie rozwiązania, to specjalnie dla Was przygotujemy odpowiedni plan działania.

Jeśli dysponujecie Państwo nadwyżkami finansowymi powyżej 50 000 PLN to zapraszamy Was na spotkanie. Z chęcią porozmawiamy o Państwa piorytetach, doświadczeniach i oczekiwaną stopę zwrotu. Wbrew pozorom, informacji na podstawie których każdy z nas podejmuje decyzje inwestycyjne jest całkiem sporo. Dla niektórych osób najlepszą formą lokowania kapitału są lokaty, inni szukają alternatywnych rozwiązań. Porozmawiamy m.in. o inwestycjach na rynku kapitałowym i w nieruchomości komercyjne. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć sie wiecej o naszej ofercie to proszę wypełnić formularz kontaktowy poniżej.

Kursy walut

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl