O firmie

Finanse to nasze pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi klienta w sektorze Private Banking. Nie owijamy w bawełnę lecz mówimy jak jest. Stawiamy na szczere, partnerskie i długoterminowe relacji.

Rynek usług finansowych stale się zmienia i ewoluuje. Kiedyś większość klientów kupowała produkty finansowe bezpośrednio w instytucjach finansowych. Dzisiaj coraz więcej osób i firm korzysta z niezależnych pośredników finansowych. Tak zmieniał się rynek finansów na zachodzie Europy i podobnie dzieje się w Polsce. Same instytucje finansowe dostrzegły ten trend i rozwinęły kanały sprzedaży zewnętrznej. Dzisiaj, często jest to znacząca część przychodów w wielu firmach.

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedz jest prosta. Praktycznie nigdy nie zdarza się, aby jedna instytucja finansowa była liderem w wielu produktach finansowych. Dlatego niezmiernie ważną sprawą jest możliwość porównywania różnych ofert kredytowych, inwestycyjnych czy ubezpieczeniowych dostępnych na rynku. Korzystając z usług Kancelarii Finansowej zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze. Jesteśmy mobilni i dostosowujemy się do godzin pracy naszych klientów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kontaktem z naszej strony to prosimy wypełnić formularz zamieszczony obok.

 

Kursy walut

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl